Temel Değerlerimiz

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Konusunda uzman yönetici kadromuz ve profesyonel teknik ekibimizle ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda size en iyi hizmeti sunmak için çalışırız. Ekip olarak birbirine uyumlu ve yardımcı insanlardan oluşan firmamız bu sayede sektörün öncü isimlerinden olmayı başarmıştır. İşe başlamadan önce tüm analizlerimizi titizlikle yapar ve tüm süreci planlı bir şekilde yönetiriz. Teknik ekibimizden yönetici kadromuza kadar herkes, işini en kusursuz olacak şekilde icra eder. Bizim için ekip, diğer ailemizdir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

PAFTA İnşaat Mimarlık olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Müşterilerimizin istekleri, ihtiyaçları ve hedefleri bizim için çok önemlidir ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürürüz. Bizim için başarı, müşterilerimizi mutlu etmektir. Onların hayallerini projelendirmek ve hayata geçirmek işimizin temel amacını oluşturmaktadır. Başarımızın anahtarı, yıllar içerisinde müşterilerimizle aramızda kurduğumuz güven bağıdır.

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Yılların deneyimi ile sektöründe öncü isimlerden biri olan PAFTA İnşaat, prestijli ve büyük projelere imzasını atmaya devam ediyor. 20 yılı aşkın süredir her zaman işini en iyi yapan ekiplerle çalışıyoruz. Bu sayede her işimizde önemli başarılara imza atıyoruz. Tüm projelerinde son teknoloji yöntemleri kullanan firmamız, müşterilerinin en değerli çözüm ortaklarındandır. Deneyimlerimiz ile profesyonel bakış açımızı harmanladığımız her bir projemizin başarılı olması tesadüf değildir.

Doğru Keşif

Projelerimizi başlatmadan önceki işimiz, keşif yapmaktır. Projenin sağlıklı ilerlemesi ve sonuçlanması için önceden proje yerinin incelenmesi önemli adımlardan biridir. Doğru keşif, projenin başarılı sonuçlanması için gerekli ön araştırmalardan biridir ve keşif yapılmadan başlanan her proje yarım kalmaya mahkumdur. PAFTA İnşaat Mimarlık garantisiyle proje başlamadan önce doğru keşfi yapar ve projeye öyle başlarız. Böylece, tüm projelerimiz uzun ömürlü ve sağlam olur.

Önce İş Güvenliği

Çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını önemseyen bir firma olarak; iş güvenliği kanun ve yönetmelikleri doğrultusunda hareket ederiz. Bizim için her şeyden önce güvenlik ve sağlık gelir. Gerekli tüm tedbirleri almak, riskleri kontrol altında tutmak, olası iş kazalarının önüne geçmek ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak firma olarak en önemli görevlerimizdir. Güvenli bir çalışma ortamı, başarılı bir firmanın en önemli göstergesidir.

GÜVEN VE KALİTE

Şirketimizin temel değerlerinin başında güven gelir. Müşteri sadakati ve güven duygusunu tüm kazançların üstünde tutarız. Çalışanlarımızın, ana yüklenicilerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin bize olan güveni en büyük motivasyonumuzdur. Kurum kültürümüz gereği, her kademedeki çalışanımızdan etik kurallara ve hukuka uygun davranmalarını bekler, aynı şekilde biz de çalışanlarımıza karşı adil ve kurallara uygun hareket ederiz.

Termin Dahilinde İş Bitirme

Sektörümüzün belki de en önemli sıkıntılarından biri olan zamanında iş teslimi yapmama konusu bizim müşterilerimize asla yaşatmadığımız bir durumdur. Hayata geçirdiğimiz her projemizde başladığı günden, teslim ettiğimiz tarihe kadar planlı ve düzenli çalışmalar yürütürüz. İşi teslim edeceğimiz tarihi bir gün bile geçirmemek temel prensibimizdir. Tüm işlerimizi zamanında teslim etmek, iş akışımızın en önem verilen evrelerinin başında gelmektedir. Başarı için zamanlama her şeydir.

YENİLİK VE YARATICILIK

Pafta İnşaat Mimarlık olarak, imza attığımız projeleri, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla tasarlarız. Çizimden tasarıma, konseptten mimariye kadar her aşamada titizlikle çalışırız. Hayata geçirdiğimiz her projede son teknoloji uygulamaları kullanır ve tasarladığımız lüks yaşam alanlarında en yüksek standartlarını sunmayı hedefleriz.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Pafta İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerde ve yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde çevreye ve topluma saygı prensibiyle hareket ederiz. Doğa dostu firmamız, oluşabilecek tüm negatif etkileri minimize etmek ve doğaya zarar vermemek adına tüm kaynaklarını kullanır.

BİREYE VE TOPLUMA SAYGI

İş süreçlerimizin ve projelerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, üst yüklenicilerimizin, pay sahiplerimizin, müşavirlerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına önem verir; her adımda maksimum fayda sağlayacak şekilde çalışırız. Topluma saygı ilkemiz çerçevesinde sosyal sorumluluk faaliyetlerini işimizin gereği olarak kabul eder, fayda sağlayacak her türlü sosyal sorumluluk projesine destek veririz.

Projeniz için kaliteli destek arıyorsanız?