Kısaca Hakkımızda

Hakkımızda

Parolamız ”iş tamam” sloganı ile inşaat sektörüne adım attık. Zamanla biz sektörümüzü, sektörümüz bizi iyi tanıdı. Pafta İnşaat Mimarlık Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi unvanı ile kurumsal kimliğimizi her geçen gün daha da güçlendirerek, inşaat sektöründe 21 yıllık tecrübemiz ile ”Pafta inşaatız” garantili çalışmamız kusursuzluğun simgesi ama biz kusursuzluğu her alanda aramayı ilke edindik. Geçen bin yılın son parkurunda kurulduk neden, sonuç, arz talep, başlamak, bitirmek gibi temel kavram ilişkilerine inandığımız için olgunuz, çalışma metotlarımız farklı olduğu gibi, istenilen sonucu almak tada geçmiş 21 yılda olduğu gibi bugün de gelecekte de kalitemizi, kusursuzluğu’muzu ve farklılığımızı sürdürmekte hep aynı kararlılık ve azim ile sektörümüzde ilkleri gerçekleştirmekte de hep iddialı olacağız.

Hemen hemen her gün yeni marka, ürün ve firmaların girdiği hacmi her geçen gün biraz daha genişleyen bir sektördeyiz sektörümüzü daha iyi analiz edip yaşama uyarlayan bilen işveren müşterilerimizin taleplerini doğruluk ilkesi ile doğru sonuçlara ulaştıran hayat ve iş deneyimlerini profesyonellikle bağdaştırabilen seçkin, deneyimli, güler yüzlü, aktif, dinamik ve haftanın 7 günü 24 saat çalışan ve
çalışabilme azmine sahip teknik kadro, ekip ve elemanlarımızla farklı bir firmayız.Sektörümüzün bütün dallarına tutunmuş bindiği dalı kesmek yerine ona hayat veren bir firma olarak sektörümüz bizi iyi tanır. İnşaat sektöründe ihtiyaç duyulan tüm iş kalemlerini en hızlı, en hesaplı ve güvenli şekilde taahhüt edilen zamandan önce teslim etmekte de yine aynı özveri ve kararlıkla farklı iş ve ticaret anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

PAFTA İNŞAAT MİMARLIK olarak koşulsuz müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu projeleri her zaman başarı ile sonuçlandırmış ve sektörümüzün en değerli ödülü olarak gördüğümüz değerli işveren ve çözüm ortaklarımızın güvenlerini kazanmayı ve Pafta İnşaata olan bu güvenlerine bağlı kalmayı olmazsa olmaz ilkemiz haline getirmeyi başardık. Çünkü biz tüm iş kalemlerimiz de uzmanız, kararlıyız, ilkeliyiz, iddialıyız sektörümüz de 21 yıl boyunca hep ilk akla gelen ve tercih edilen firmalar içerisinde ki yerimizi korumak ve sektörümüzde her geçen yıl daha büyük ve daha prestijli projelerin altında yüklenici, uygulamacı firma imzamızı atmak ve bununla beraber zirveye ulaşmak için durmaksızın vermekte olduğumuz mücadelemizi istikrarlı bir şekilde ve doğruluk ilkesi ile sürdürmeye devam edeceğiz.

Gelecekte de hep ilk tercih edilen firmalar arasında olmak ve daha da çok ilerlemek için, üstlendiğimiz
her projeye ve her işe ileride referansımız olacağı bilinci ile sarılıyor ve o gözle bakıyoruz.

Çünkü Biz Geleceğe Önem Veriyoruz…

Misyonumuz

İnşaat sektöründeki başarılarımızı devam ettirmek ve sektörde öncü olmak. Sürdürülebilir katma değerler sağlayan yenilikçi projeler geliştirmek ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak.

Vizyonumuz

Uzun yıllardır inşaat sektöründe kazandığımız deneyim ve profesyonel bakış açımız doğrultusunda, yerel ve global ölçeklerde sektöre ve geleceğe yön veren taahhüt şirketi olmaktır.

Projeniz için kaliteli destek arıyorsanız?